Suzuki Misano – це супербайк, що подорослішав і став суперкаром

Компанія Suzuki виступила технічним партнером проекту Європейського інституту дизайну (Istituto Europeo di Design, IED) з Турину, випускники якого розробили спорткар з елементами мотоцикла.
Suzuki Misano – це супербайк, що подорослішав і став суперкаром

ФОТО: Autoevolution|

Мотоциклетний спорткар Suzuki Misano

logo30 квітня 2021, 13:58
logo0
logo0 хв

Дебют незвичайної баркетти відбувся в Турині. Крім Suzuki, партнерами стали компанії Pirelli та OZ Racing, а безпосередньо будівництвом машини займалися конструкторські бюро EDAG з Німеччини і Torino Crea Engineering з Італії.

Дивіться також: Baltasar Revolt – це перший в світі електричний суперкар для треку і дороги

Розробка Suzuki Misano – плід праці 24 студентів-випускників IED під керівництвом відомого автодизайнера Джеймса Хоупа. Їх концепт має цілком автомобільний кузов довжиною чотири метри та мотоциклетне розміщення сидінь одне за одним. Кермо у машини також нагадує мотоциклетне.

Фото: шоукар Suzuki Misano / Autoevolution

Крісла розташовані лише по лівому борту, а праву частину машини займає тяговий акумулятор. Його характеристики, як і решта силової установки, не розкриваються, оскільки концепт являє собою лише дизайнерське дослідження. Унікальний спорткар, побудований в єдиному екземплярі, з 15 травня буде виставлятись у Національному автомобільному музеї Турину.