Tesla готується до використання гуманоїдів замість людей на гігафабриках

Tesla готова використовувати гуманоїдних роботів для виробництва своїх електрокарів. Компанія опублікувала понад 60 вакансій за програмою Optimus. Мета: навчання роботів для виробництва автомобілів на заводах.
Tesla використовує гуманоїдів у якості робітників на заводах - Auto24

Tesla Optimus

logo25 березня 2024, 20:00
logo0
logo0 хв

Tesla продовжує розробку свого гуманоїдного робота. Optimus, який вже був представлений у своєму другому поколінні, але все ще перебуває на етапі тестування, швидко вдосконалюється та зараз готується до використання в якості робочої сили на Gigafactories американської компанії.

Читайте також: Tesla Model Y стала найпопулярнішим автомобілем у світі

У минулому в рамках пілотних проектів Optimus (або Tesla Bot, як його називають) вже використовувався на заводі для виконання простих операцій, але тепер, схоже, він готовий до експлуатації. Давайте подивимося, чому.

Компанія Tesla опублікувала понад 60 пропозицій роботи, пов’язаних із розробкою свого робота. Однією із запрошуваних посад є посада менеджера, відповідального за нагляд за розробкою Optimus для повсякденної роботи.

Техніку, про якого йде мова, доведеться працювати з командою експертів, щоб дозволити Optimus правильно пересуватися в робочому середовищі, а також налаштувати виробничі лінії та інфраструктуру, придатну як для роботів, так і для людей. В оголошенні зазначено: «Робота відбуватиметься в кількох місцях і потребуватиме частих поїздок. Сильні технічні навички для виявлення та пом’якшення ризиків і швидкого реагування на операційні проблеми та зміни цілей цінуються».

Серед пропозицій роботи є кілька для людей, які мають кваліфікацію для ретельного аналізу всіх тестових даних на Optimus, щоб прискорити розробку, а також для людей, які вміють програмувати мовою C++.

Tesla Bot, представлений у 2021 році, залишається пріоритетом для Tesla. Ілон Маск переконаний, що він може виставити його на продаж уже в 2025 році, і впевнений, що він може відкрити ще невивчений ринок, який у майбутньому може коштувати більше, ніж електромобілі.

Намір Ілона Маска полягає в тому, щоб надати людям корисного помічника, здатного виконувати всі виснажливі, небезпечні чи нудні завдання, які досі доручаються людям сьогодні. Якою б науковою фантастикою це не було, запропонований шлях зацікавив інших автовиробників, які розглядають можливість використання гуманоїдних роботів на своїх заводах.