Tesla Model 3 нарешті отримала схвальну рекомендацію від Consumer Reports

Усе вирішило останнє системне оновлення, що усунуло проблему з ABS.
Tesla Model 3 нарешті отримала схвальну рекомендацію від Consumer Reports

ФОТО: Tesla|

Tesla Model 3

logo31 травня 2018, 19:59
logo0
logo0 хв

Минулого тижня Consumer Reports оголосили, що Tesla Model 3 не отримає рейтинг “рекомендовано”, оскільки випробування показали, що електрокар має гальма, що “набагато гірші, ніж в будь-якого сучасного автомобіля, котрий ми перевіряли”.

Організація повідомила, що “Трійка” потребує 46,3 метри гальмівної відстані для повної зупинки зі швидкості 96 км/год. Автовиробник спочатку заперечував таку претензію, але Ілон Маск пообіцяв узяти це питання під особистий контроль і вирішити проблему. Він сказав, що після оновлення вбудованого програмного забезпечення “Tesla Model 3 буде гальмувати краще, ніж будь-який інший близький за класом автомобіль”.

Сказано – зроблено! Після оновлення Consumer Reports знову провели тести на гальмування і цього разу результат виявився значно кращим за попередній – 40,5 метрів. Хоча спеціалістів CR він не вразив, дослідники заявили, що такий результат є “типовим для компактного авто класу люкс”. Та все ж за загальними результатами випробувань Tesla Model 3 отримала заповітний рейтинг “рекомендовано”.

Також цікаво: Вперше на серійному автомобілі будуть камери замість дзеркал заднього виду