Tesla Model Y може стати найпопулярнішим автомобілем у світі

Tesla Model Y стала найбільш продаваним електромобілем у світі. Вже наступного року Tesla Model Y може перевершити за продажами Toyota Corolla.
Tesla Model Y може обійти найпопулярнішу Toyota Corolla за кількістю продажів  - Auto24
logo8 серпня 2022, 15:02
logo0
logo0 хв

На сьогоднішній день найпопулярнішим легковим автомобілем у світі залишається Toyota Corolla, але в 2023 все може змінитися: на п'яти японському седану настає американський електромобіль.

Читайте також: Tesla втратила лідерство на ринку електромобілів

Tesla Model Y вже став батарейною машиною, що найбільше продається, до кінця року він перевершить всі існуючі моделі по виручці, а в наступному, ймовірно, отримає звання найпопулярнішого легкового транспортного засобу за загальним обсягом продажів.

Electrek з посиланням на Ілона Маска заявляє, що Tesla Model Y мітить у світові бестселери: електрокар може перевершити результат Toyota Corolla, який становить приблизно 1,15 мільйонів проданих екземплярів. Це стане можливим за рахунок того, що виробничі потужності «Гігафабрик» Tesla у Техасі та Берліні, де збирають лише Model Y, до кінця цього року досягнуть 1 мільйона штук.

Проте не все у американського автовиробника йде за планом. Так, на зборах акціонерів Маск заявив, що пікап Cybertruck, який чекають уже три роки, буде дорожчим, ніж передбачалося спочатку, і його технічні характеристики будуть не такими, як у представленого у 2019 році однойменного прототипу.

Тим часом, дизайн серійного Cybertruck вже затверджений. До конвеєра модель має дістатися в середині 2023 року, що знову підтвердив Маск: а найближчі місяці на «Гігафабриці» в Техасі розпочнеться встановлення та налагодження обладнання.