Tesla оновила Model S

Ліфтбек, який не змінював покоління з 2012 року, пережив чергову легку модернізацію. Зміни зосереджені, переважно, в оптиці електромобіля. Але є й важливе технічне оновлення.
Tesla оновила Model S - 12 січня 2022 - Auto24

ФОТО: Carscoops|

Tesla Model S 2022 модельного року

logo12 січня 2022, 13:40
logo0
logo0 хв

Оновлений Tesla Model S показався на Тайвані. Хоча зміни незначні та майже непомітні, це не просто “косметика” – ліфтбеку замінили передню світлотехніку на матричні фари, як на Model 3 і Model Y. Змінилась також задня оптика та порт заряджання акумулятора.

Дізнайтесь також: Chevrolet показав електричний кросовер Equinox EV з надзвичайно привабливим цінником

Оновлений Model S отримав комбінований зарядний порт – CCS (Combined Charging System), яким вже оснащуються Model 3 та Model Y у Європі. Поліпшена оптика повинна допомогти Model S отримати високі оцінки від Американського страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) – в останніх випробуваннях експерти організації визнали світлотехніку електрокара недостатньо ефективною.

Поки не ясно, коли оновлений електрокар з'явиться у продажу. Попереднє оновлення Model S відбулось лиш рік тому, причому зміни були значнішими, ніж цього разу. Тоді електрокар отримав новий салон, став динамічнішим та додав у запасі ходу, а головне – отримав нову потужну версію Plaid з тримоторною силовою установкою з віддачею у 1034 кінські сили. А повноцінної зміни поколінь у Tesla Model S, що випускається з 2012 року, ще не було.

Фото: модернізований Tesla Model S 2022 року / Carscoops