Tesla побудує завод у Мексиці за 5 мільярдів доларів

Компанія Tesla збудує величезний завод за 5 мільярдів доларів, де планується випускати по два мільйони електромобілів на рік.
Tesla побудує завод у Мексиці за 5 мільярдів доларів
logo3 березня 2023, 19:28
logo0
logo0 хв

Нова «Гігафабрика» неподалік мексиканського Монтеррея доповнить інші виробництва компанії. Повідомляється, що Ілон Маск протягом кількох місяців регулярно телефонував до президента Мексики Андреса Мануеля Лопеса Обрадора.

Читайте також: У США показали передсерійну версію Tesla Cybertruck: відео

Сам Обрадор підтвердив домовленість з американцями, а заступник міністра закордонних справ Марта Дельгадо заявила, що інвестиції в проект згодом можуть зрости вдвічі — до 10 мільярдів доларів.

Частина цих коштів може бути спрямована на виробництво акумуляторів. Однак спочатку їх, ймовірно, возитимуть з техаської «Гігафабрики», розташованої приблизно у семи годинах їзди.

Сам Маск поки що не розкривав ані обсягу інвестицій, ані потужностей майбутнього заводу. За даними інсайдерів, він випускатиме близько двох мільйонів машин на рік і працевлаштує близько шести тисяч людей.

На сьогодні Tesla керує чотирма автовиробництвами – фабриками в Каліфорнії, Техасі, а також у Шанхаї та околицях Берліна. Акумулятори виробляють у Техасі, Неваді та Німеччині. Крім цього, працює майданчик у Нідерландах, де виготовляють електромобілі з готових машинокомплектів.