Tesla та McDonalds випустили ложку для морозива за чотири долара

Мережа ресторанів швидкого харчування запустила продаж популярного десерту в лімітованій упаковці.
Tesla та McDonalds випустили ложку для морозива - Auto24

Ложка для морозива від Tesla

logo7 вересня 2023, 12:24
logo0
logo0 хв

Компанія Tesla разом із McDonalds випустили металеву ложку CyberSpoon. За даними порталу AutoHome, лімітований прилад можна придбати в Китаї через офіційну програму мережі ресторанів швидкого харчування.

Читайте також: Tesla Cybertruck здивував своєю маневреністю: відео

Вартість "кіберложки" становить 30 юанів (близько 4 доларів). Крім того, McDonalds розпочав продаж морозива McFlurry у металевих стаканчиках, виконаних у стилі пікапа Cybertruck.

На CyberSpoon, виготовлену з нержавіючої сталі, нанесли напис Don't Panic. Ймовірно, слоган несе послання автомобілістам, які продовжують чекати на початок серійного виробництва пікапа Tesla Cybertruck. У комплекті з кіберложкою покупці отримають спеціальний футляр, що нагадує елементи акумуляторних батарей.

У рамках колаборації компанії випустять 50 000 металевих ложок. Глава Tesla Ілон Маск заявив, що не знав про спільний промо-проект. Керівник американської корпорації спочатку назвав новину фейком. При цьому коли повідомлення про спільну продукцію з'явилися в соціальних мережах Tesla і McDonalds, бізнесмен повідомив, що обов'язково купить новий девайс.