Очільник компанії Ілон Маск все більше займається політикою. Через це він може втратити частину прихильників.

Згідно з нещодавнім опитуванням, багато прихильників демократів у США відмовляються від Tesla, тоді як деякі республіканці стають на бік компанії.

Читайте також: Український суд визнав водія Tesla Model 3 невинним у перевищенні швидкості

The Wall Street Journal нещодавно поділився опитуванням Morning Consult, яке свідчить про те, що імідж бренду зазнає великого тиску, пов’язаного з політикою. Ймовірно, це пов’язано з тим, що генеральний директор Ілон Маск вирішив зробити політику однією зі своїх головних напрямків у Twitter.

Раніше Маск казав, що не дуже втручається в політику. Щобільше, коли деякий час тому він почав йти цим шляхом у Twitter, багато шанувальників попросили його припинити це. Це пов’язано з тим, що політика на цю мить дуже гаряча, а слова та дії Маска явно не влаштовують прибічників Байдена.

Придбавши Twitter, Маск, по суті, оприлюднив, що його (і Twitter) обов’язок – полагодити весь цей політичний безлад, щоб люди довіряли платформі та рухалися вперед. Однак у процесі багато відданих шанувальників Tesla, схоже, не розділяють поглядів Маска, тоді як їхні колеги-республіканці стають новими фанатами Tesla.

За даними Morning Consult, чиста прихильність Tesla серед демократів у США впала в середньому до 10,4% цього місяця, порівняно із середніми 24,8% у жовтні. У той же час прихильність серед республіканців зросла до 26,5% з 20% за той самий період.