Раніше передбачалось, що такий електрокар буде доступний виключно в КНР.

Найдоступніший електрокар в лінійці Tesla на сьогодні – це седан Model 3, який коштує у США 30 190 доларів. У Китаї ця модель коштує 249 900 юанів – 36 805 доларів. Американський автовиробник обіцяє випустити електрокар для всіх ринків за 25 тисяч, повідомляє Xinhua Net.

Також цікаво: З США в Україну почали возити нові Ford Kuga: вдвічі дешевше, ніж в автосалоні

У інтерв’ю з порталу Xinhua глава китайського офісу компанії Tesla Том Чжу заявив що молодша модель електрокара буде продаватися по всьому світу, а не тільки в Китаї, як передбачалося раніше.

Чжу також розкрив деякі подробиці про майбутню модель. Вона буде повністю розроблена в китайському центрі розробки Tesla. Виробництво доступного електрокара також налагодять на заводі в КНР, а продавати глобальну модель будуть по всьому світу, в тому числі в США.

За іншими даними, для європейського ринку американська компанія розробить особливу версію, яка отримає ряд відмінностей від версії для Китаю.

Бюджетну Tesla будуть збирати з використанням комплектуючих від китайських постачальників, завдяки чому модель зможе отримати більш демократичний цінник. Також знизити ціну повинні допомогти оптимізовані акумулятори.

Повідомляється, що перша партія дешевих електромобілів вийде на дорожні тести в другій половині 2021 року, а у продаж надійде протягом трьох років.