Тотальна зрада: бугалтерка BMW вкрала на роботі мільйон баксів і купила Ford Mustang

І це при зарплатні у 12,5 тисяч доларів на місяць.
Тотальна зрада: бугалтерка BMW вкрала на роботі мільйон баксів і купила Ford Mustang
logo31 грудня 2018, 16:09
logo0
logo0 хв

Ванесса Вінс-Смолл з міста Дарієн у штаті Коннектикут прославилась на увесь світ своєю жадібністю та… безглуздістю. Жінка вкрай нахабно цупила гроші у свого роботодавця і дуже невміло приховувала свої злочини.

Також цікаво: Скульптуру бика назвали на честь Ілона Маска

Власники дилерського центру BMW у місті Дарієн довгий час не могли зрозуміти, чому підприємство збиткує. Оптимізувались витрати, скорочувався штат співробітників, робились різноманітні кроки для того, аби “вийти в плюс”. Однак, згодом з’ясувалось, що проблема була у одній єдиній людині – головний бухгалтер дилерського центру протягом трьох років запускала руку у кишеню свого роботодавця, заволодівши таким чином більш ніж мільйоном доларів.

У ході судових розглядів з'ясувалось, що Ванесса Вінс-Смолл (цікаво, що подвійне прізвище злодійки можна перекласти як “маленький виграш”) викрала 904 659 доларів, здійснивши 65 несанкціонованих електронних переказів з банківського рахунку компанії на особистий рахунок в American Express. Ще 207 778 доларів вона вкрала, сплативши власні витрати прямо з рахунку дилерського центру. Ще трохи більше 31 тисячі вона не посоромилася перевести прямо на свої кредитні картки. Загальна сума збитку склала 1 143 998 доларів.

На привласнені кошти нечиста на руку бухгалтерка купувала дорогі меблі і дизайнерський одяг, оплачувала пластичні операції і поїздки за кордон з чоловіком, а однією з останніх її покупок став спортивний автомобіль Ford Mustang (від 26 тисяч доларів). Можливо саме ця покупка і привернула до пані Вінс-Смолл увагу керівництва, внаслідок чого жінку і було притягнуто до судую.

Ванесса свою провину визнала і наступні 30 місяців проведе у в'язниці, хоча максимальна міра покарання за подібні махінації передбачає до 20 років тюремного ув'язнення.

Також цікаво: Volkswagen анонсував "павербанки" для електромобілів