Всупереч модним тенденціям Toyota не перетворить бестселер на «електричку».

Нинішній RAV4 п'ятого покоління випускається вже шість років. За даними інсайдерів, Toyota вже розпочала розробку наступної генерації кросовера, яку планує представити у 2026 році.

Читайте також: Toyota RAV4 стала найбільш популярним автомобілем у світі

Модель, поки відома під кодовим найменуванням XA60, також наявні деякі подробиці про новинку. Повністю електричної силової установки у її арсеналі не буде, всупереч трендам.

Toyota RAV4 у наступному поколінні буде трохи більшим за нинішній. Довжина складе приблизно 4650 мм проти 4600 мм у поточної моделі. Інші габарити поки невідомі, натомість є натяк на дизайн: зовнішність кросовера оформлять у дусі C-HR другої генерації з носовою частиною hammerhead («риба-молот») та С-подібними фарами.

За словами інсайдерів, у Toyota поки впевнені, що говорити про тотальну електрифікацію зарано. Натомість інженери працюють над оновленням наявної лінійки моторів, які дістануться і новому RAV4: він збереже двигун внутрішнього згоряння та PHEV-установку.

Минулої осені Toyota трохи оновила RAV4. Бестселер зробили комфортніше та дорожче, покращивши версію Woodland Edition для любителів активного відпочинку.