Toyota може припинити випуск дизельних Land Cruiser 300

Щодо японської марки ведеться розслідування. Toyota можуть заборонити випускати Land Cruiser 300 через невідповідність вихлопу.
Toyota припинить випуск дизельних Land Cruiser 300 - Auto24

Toyota Land Cruiser 300

logo23 лютого, 12:50
logo0
logo0 хв

Уряд Японії розглядає можливість заборони виробництва автомобільних двигунів. Співробітники міністерства транспорту можуть відкликати сертифікати деяких дизельних двигунів, а також оштрафувати автовиробника. Ситуація пов'язана із достовірністю данних, які давала державній установі дочірня фірма Toyota. При цьому компанія минулого тижня відновила відвантаження дизельних "трисотих".

Читайте також: Toyota Land Cruiser 70 оновили

У шахрайстві звинувачується фірма Toyota Industries, яка повідомляла невірні показники викидів у кількох моделей дизельних двигунів. До списку агрегатів потрапили мотори, якими обладнають позашляховики Land Cruiser 300 та мінівени Hiace, а також інші автомобілі.

У ході розслідування уряд Японії встановив, що дизельні двигуни, встановлені на машинах, перевищують встановлені владою норми викидів. У зв'язку з цим міністерство транспорту може відкликати сертифікати даних моторів, що проведе до зупинки виробництва.

Наприкінці січня стало відомо, що компанія Toyota зберегла звання найбільшого автовиробника планети. За минулий рік бренд продав понад 11 мільйонів машин.