Toyota показала електричний Hilux

Поки що єдиний прототип чекають на дорожні випробування в Таїланді.
Toyota показала електричний пікап Hilux - Auto24

Єлектрический Toyota Hilux

logo19 жовтня 2023, 12:38
logo0
logo0 хв

Toyota провела закриту прем'єру електричного Hilux. Ходовий прототип вантажівки з «батарейною» силовою установкою вперше показали в Таїланді у грудні минулого року на 60-річчі тайського підрозділу, а тепер привезли до Австралії, де пікапи користуються особливою популярністю. Як пише CarBuzz, місцеві клієнти залишилися задоволеними. Зараз електричний Hilux BEV Revo вирушив назад до Азії, де проходитиме подальші випробування.

Читайте також: Toyota показала гібридний Hilux

Австралійцям, особливо вимогливим до пікапів, «батарейний» Hilux сподобався: у Toyota Australia відзначили, що він виглядає, відчувається та їздить як серійна модель, незважаючи на статус прототипу. При цьому на відміну від паливного у варіанті електрокар орієнтований на їзду містом і не пристосований до бездоріжжя.

Тепер на нього чекає продовження дорожніх тестів у Таїланді. Якщо вони пройдуть успішно, компанія може випустити невелику партію моделей для корпоративного таксі.

Інформацію про силову установку Hilux Toyota все ще не наводить. Випуск електричного пікапа - один із кроків до досягнення «вуглецевої нейтральності», до якої прагне японський виробник. Проте робити ставку тільки на електрокари він не має наміру і продовжуватиме вивчати альтернативи.

Так, у Великій Британії силами інженерів Toyota пікап Hilux перевели на водень. Йому пересадили силову установку від Mirai, але запас ходу прототипу вийшов набагато меншим, ніж у седана: водневий Hilux без дозаправки проїжджає лише 587 кілометрів, а Mirai - 750-850.