Toyota розпочинає відбір нових уповноважених дилерів у Краматорську, Черкасах та Чернігові

Toyota розширює офіційну дилерську мережу в Україні й оголошує відбір нових уповноважених дилерів з місцезнаходженням у трьох містах: Краматорську, Черкасах та Чернігові.
Toyota розпочинає відбір нових уповноважених дилерів у Краматорську, Черкасах та Чернігові
logo21 грудня 2020, 15:01
logo0
logo0 хв

До участі у відборі запрошуються юридичні особи, які мають відповідний намір долучитися до офіційної дилерської мережі Toyota та розвивати автомобільний бізнес в Україні.

Для участі у відборі потрібно надіслати заявку на електронну адресу DealerDevelopment@toyota.ua не пізніше 31 січня 2021 року.

У заявці необхідно вказати:

  • місто розташування потенційного дилерського центру;
  • назву компанії, від імені якої подаватиметься інформація для участі у відборі, код ЄДРПОУ та коротку інформацію про бенефіціарних власників;
  • контактну інформацію: номер телефону, адресу електронної пошти та ім’я контактної особи.

Після розгляду заявки комунікація щодо уточнення деталей та отримання додаткової інформації буде продовжена представниками ПІІ “Тойота-Україна”.

  • Інформація, викладена у цьому матеріалі, не є і жодним чином не може тлумачитись як оферта або публічна обіцянка винагороди чи умови конкурсу. Подання і розгляд заявки на участь у відборі, подання додаткової інформації та проведення переговорів не створюють для жодної сторони будь-яких зобов’язань або гарантій щодо подальшого співробітництва.