Toyota відновила Land Cruiser першого покоління: відео

Toyota відреставрувала рідкісний Land Cruiser першого покоління. Відновлення позашляховика Toyota середини минулого століття зайняло майже рік.
Toyota відновила Land Cruiser першого покоління: відео
logo1 листопада 2022, 16:45
logo0
logo0 хв

На YouTube-каналі Land Cruiser Channel з'явилося відео про реставрацію старого та дуже рідкісного позашляховика Toyota, який 35 років перебував у руках одного власника. На відновлення Land Cruiser першого покоління, який носив індекс BJ/FJ і випускався в період з 1951 по 1955 рік, знадобилося 12 місяців.

Читайте також: Найкрутіший Toyota Land Cruiser покинули у лісі: що від нього залишилось

У проекті взяли участь Toyota, компанія Shinmei Kogyo Co та група ентузіастів. Вони повернули всюдиходу колишній вигляд, і тепер він виглядає так, ніби зійшов із конвеєра зовсім недавно, а не сім десятиліть тому.

Land Cruiser першого покоління із кодом BJ/FJ створювався як японський аналог американського Jeep Willys. 3,8-метровий всюдихід рухав бензиновий двигун об'ємом 3,4 літра, який розвивав 84 кінські сили і працював у тандемі з чотириступінчастою механічною коробкою передач. Привід - повний, що підключається.

В асортименті Wolf Lubricants є моторні оливи, призначені для найбільш інноваційних автомобілів. Зокрема, існують лінійки олив для двигунів на газу, а також гібридних систем.

Це не перший подібний проект. Весною 2022 року Leyton Cars Classics, що спеціалізується на реставрації класичних автомобілів, представила рестомод Toyota Land Cruiser FJ40 зразка 1983 року. Позашляховик не лише відновили, а й оснастили сучасними технологіями – наприклад, світлодіодною оптикою. Цей FJ40 можна було купити за 135 тисяч доларів.

Варто відзначити, що Land Cruiser залишається на конвеєрі довше за інші моделі Toyota. Назву Land Cruiser модель отримала тільки в 1953 році, і його придумав технічний директор компанії Хендзі Умехара. За його словами, перед ним стояло завдання запропонувати не менш гучне ім'я, ніж у британського Land Rover, - так з'явився Land Cruiser (Наземний крейсер).