Перший літаючий автомобіль Toyota успішно піднявся в повітря

SkyDrive SD-03 з вісьмома пропелерами здатний підніматися вертикально в повітря і є життєздатною альтернативою традиційному автомобілю.

Читайте також: Система автофіксації штрафує навіть тих, у кого нема автомобіля

Підрозділ SkyDrive компанії Toyota успішно завершив свій перший випробувальний політ літаючого автомобіля власного виробництва. Короткий політ прототипу під назвою SD-03 проходив на спеціальному полігоні автогіганта. Успішне завершення підйому в повітря з подальшою м'якою посадкою довело, що літаючі автомобілі цілком життєздатні і незабаром зможуть відправитися в серійне виробництво.

SkyDrive SD-03 – це найменший в світі електромобіль із вертикальним зльотом і посадкою, в якому може поміститися одна людина. Ідея полягає в тому, щоб відкрити кожному новий спосіб пересування – подорожі на автомобілі по повітрю, а не по землі, з таким же простим управлінням, як на машині.

У SD-03 є вісім роторів, які допомагають йому літати. Також літаючий автомобіль оснащений режимом безвідмовної роботи, який утримує його в повітрі навіть у разі відмови декількох двигунів.

Toyota заявила, що до 2023 року побудує двомісний комерційний літальний апарат для серійного виробництва. Це узгоджується з планами Токіо по запуску літаючих таксі в місті протягом наступних п'яти років. Загальна ідея полягає в тому, що літаючі машини з короткими перельотами зможуть прискорити пересування в мегаполісах і знизити завантаженість доріг.

Читайте також: BMW створила мотоциклетний ланцюг, якому ніколи не знадобиться змащування чи підтяжка