Toyota випустить спортивну версію Corolla з індексом FX

Сімейство Toyota Corolla поповнилось спеціальною версією Corolla FX. Вона названа на честь культової спортивної моделі Corolla FX16 1987 року.
Toyota Corolla отримала спортивну версію FX - Auto24

Toyota Corolla FX

logo5 червня, 16:10
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Базуючись на комплектації SE, версія FX додає покращений задній спойлер, нові 18-дюймові легкосплавні диски з матово-чорним покриттям із механічно обробленими акцентами та чорними гайками. Також є затемнений дах, чорні значки та чорні кришки дзеркал.

Читайте також: Toyota випустить 300-сильну Corolla з автоматичною коробкою передач

Corolla FX має менший кліренс за рахунок більш жорстких пружин підвіски для покращення керованості. Електропідсилювач керма також був налаштований для максимального спортивного відчуття.

Під капотом Corolla FX розташований 2,0-літровий 4-циліндровий двигун DOHC з 16 клапанами Dynamic Force. Двигун використовує систему подвійної зміни фаз газорозподілу для досягнення 169 кінських сил потужності.

Усередині Corolla FX розташовані спортивні тканинні сидіння Moonstone з помаранчевою строчкою та 10,5-дюймовий дисплей Toyota Audio Multimedia. Цей екран буде стандартним для Corolla FX, але доступний і для інших моделей Corolla.

Corolla FX буде доступна в кольорах Midnight Black Metallic, Ice Cap і Underground. Ice Cap і Underground матимуть дах Midnight Black Metallic.

Моделі Corolla FX надійдуть у дилерські центри Toyota восени 2024 року. Додаткові відомості та ціни на спеціальну версію Corolla FX 2025 року, а також повну лінійку Corolla 2025 року буде надано пізніше цього року.