У аеропорту "Бориспіль" зміниться вартість паркування та умови оплати

Умови паркування в аеропорту "Бориспіль" нарешті можуть переглянути. Є шанс, що аеропорт стане зручнішим для автомобілістів.
У аеропорту "Бориспіль" зміниться вартість паркування та умови оплати - 5 жовтня 2021 - Auto24
logo5 жовтня 2021, 09:48
logo0
logo0 хв

На паркувальних майданчиках “Р2” і “Р3”, які закрили 1 жовтня, проводять технологічні роботи. Про це повідомляє “kyiv.media”.

Читайте також: В аеропорту “Бориспіль” почнуть штрафувати за стоянку не на паркінгу

Поки що вони будуть працювати тільки для виїзду автомобілів. “На зазначених паркувальних майданчиках проводяться технологічні роботи. Поки що вони працюють тільки на виїзд автомобілів. Ми окремо повідомимо, коли вони запрацюють і на в’їзд”, – розповіли в прес-службі аеропорту.

Вартість паркування на “Р2” була 40 гривень, стоянка працювала подобово.

“Тепер на паркувальному майданчику “Р2” буде тільки погодинна оплата – 40 гривень/година. А на паркувальному майданчику “Р3″ тариф змінився в бік зменшення. Раніше година паркування коштувала там 40 гривень, а тепер буде 30 гривень. Найімовірніше там буде подобова оплата по 300 гривень за добу зберігання авто”, – відзначають у аеропорту.

Там зазначають, що раніше паркувальний майданчик “Р2” працював як добовий. Але він ближче за всіх до терміналу і зручніший для тих, хто зустрічає і проводжає пасажирів. Залишати там автомобіль надовго, наприклад на добу, небажано. Тому там введуть погодинну оплату.

Тим часом користувачі соціальних мереж цікавляться: “чому закриті паркінги “P4”, “Р5”, “Р7”, “Р8″?” Мовляв, там є вільні місця, але не можна залишити автомобіль. В аеропорту спростовують таку інформацію і заявляють, що зазначені паркінги відкриті й працюють у звичайному режимі.