Київським водіям стане важче рухатись на Харківському шосе

На цій вулиці за рахунок інших учасників руху облаштували виділену смугу для громадського транспорту. Тепер тут на деяких ділянках можуть виникати затори.
У київських водіїв забрали смугу руху на Харківському шосе - 2 серпня 2021 - Auto24
logo2 серпня 2021, 15:30
logo0
logo0 хв

Цими вихідними на Харківському шосе від Дарницької площі до вулиці Привокзальної "запрацювала" смуга для руху громадського транспорту. Довжина смуги – 3 км в обидва напрямки. Харківське шосе стало 32-ою локацією, де у Києві забрали смугу руху у автомобілістів. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густєлєв. У жодному з 32 випадків не було побудовано нової смуги.

Читайте також: В столиці почали діяти нові тарифи на паркування: від 35 гривень за годину

"Завдяки запровадженню виділеної смуги для руху транспортних засобів на Харківському шосе з’єднуються 3 лівобережні райони столиці – Деснянський, Дніпровський і Дарницький та правий берег столиці. Відтепер громадський транспорт матиме перевагу у русі на ключових магістралях лівобережних районів", – зазначив Олександр Густєлєв.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації звернув увагу, що влаштування виділеної смуги для руху громадського транспорту на Харківському шосе також є реалізацією міської ініціативи зі збору пропозицій від киян щодо підвищення безпеки руху та покращення транспортної інфраструктури столиці, яка стартувала 8 липня. Так, за останні 3 тижні на адресу Департаменту транспортної інфраструктури столиці надійшло декілька звернень від громадян з проханням запровадити виділену смугу громадського транспорту саме на Харківському шосе.

"Місто продовжуватиме влаштовувати виділені смуги для громадського транспорту, щоб зробити його зручнішим і комфортнішим для киян. Зокрема, до кінця року плануємо запустити такі смуги на проспекті Правди, вулицях Луговій та Івашкевича", – наголосив Олександр Густєлєв.