У лютому вживані авто зайняли 81% українського авторинку

Українці продовжують віддавати перевагу вживаним авто з-закордону. Нові автомобілі з салонів вибирає менше 20% українців.
У лютому вживані авто зайняли 81% українського авторинку
logo4 березня 2021, 19:00
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

У лютому свою першу реєстрацію в Україні пройшли майже 33,7 тис. легкових авто, з яких 27,4 тисяч – автомобілі з пробігом. У результаті розмитнені машини, що були в експлуатації, охопили понад 81% первинного ринку легкових авто.

Читайте також: У лютому український авторинок зменшився на 9%

Найбільш популярною маркою у розмитненому секонд-хенді в минулому місяці був Volkswagen. У лютому українські номери встигли отримати 4599 уживаних Фольксвагенів. На другому місці – Ford, за місяць 2609 вживаних авто цієї марки пройшли свою першу реєстрацію в Україні. Автомобілі французької марки Renault показали третій результат – 2233 машини.

Четверте місце у Skoda, на автомобілях з пробігом цієї марки свій вибір зупинили 2173 українця. Замикає п’ятірку найпопулярніших марок лютого Hyundai – 1775 автомобілів якої поміняли свої іноземні номери на українські.

Всього з початку року свою першу реєстрацію в Україні пройшли майже 53 тис. уживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону, що в 4,4 рази більше реалізації нових машин за той самий період.