У МВС пояснили важливий нюанс стосовно обов’язкового техогляду

Зміни до порядку проведення техогляду транспортних засобів, які готують в Україні, поки що не будуть стосуватись приватних автомобілів.
У МВС пояснили важливий нюанс стосовно обов’язкового техогляду
logo22 липня 2021, 14:01
logo0
logo0 хв

Про це заявив перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС України Юрій Смольянінов.

Читайте також: МВС готується до повернення техогляду під відеофіксацію

"Головний сервісний центр (ГСЦ) розробляє зміни до положення про порядок проведення огляду технічного стану транспортних засобів. Зміни стосуються виключно відносин між суб'єктами, які проводять такі перевірки, і суб'єктами, які їх контролюють, а саме Національною поліцією, яка перевіряє технічний стан автомобілів на дорогах, і ГСЦ, який проводить моніторинг результатів обов'язкового технічного контролю (ОТК). Інших змін, які впливають на процедури контролю, не планують", – сказав Смольянінов. Він підкреслив, що переліку транспортних засобів, які підлягають перевірці, не розширюватимуть.

"У списку транспортних засобів, що підлягають ОТК, залишаються вантажні автомобілі і засоби вантажопідйомністю понад 3,5 тонни, транспортні засоби, що належать юридичним особам, автобуси і мікроавтобуси для перевезення пасажирів. Вони завжди проходили техконтроль. Так буде й надалі", – зазначив Смольянінов.