У МВС готуються запровадити відеофіксацію процесу проходження техогляду. Це можна вважати одним з кроків до повернення обов’язкового техогляду для легкових авто.

На сайті МВС вже оприлюднили проєкт постанови “Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року № 137 і від 31 травня 2012 року № 512”.

Читайте також: Повернення техогляду: чи потрібно це українцям?

На думку співробітників МВС, “Прийняття проєкту постанови забезпечить спрощення механізму взаємодії суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів з державними органами у сфері обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, оптимізацію процедури ведення загальнодержавної бази даних про результати обов’язкового технічного контролю”.

“Крім того, проєкт постанови забезпечить підвищення рівня об’єктивності та прозорості під час проходження обов’язкового технічного контролю транспортних засобів шляхом запровадження відеофіксації процесу перевірки технічного стану транспортного засобу”, - вважають у МВС.

Чиновники жадають повернення техогляду, який був скасований понад 8 років тому, попри те, що через технічні несправності в Україні відбувається менше 1% ДТП.