У Пущі-Водиці почали відновлювати трамвайні колії

Пошкоджену внаслідок дій військових трамвайну колію у Пущі-Водиці обіцяють відновити найближчим часом.
У Пущі-Водиці почали відновлювати трамвайні колії - 12 травня 2022 - Auto24
logo12 травня 2022, 11:11
logo0
logo0 хв

Спеціалісти Служби колії КП “Київпастранс” після обстеження пошкоджених ділянок саперами ДСНС розпочали роботи з відновлення колій у Пущі-Водиці. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Читайте також: Трамвай втратив гальма і розкидав машини, як кеглі у боулінгу: відео

Фахівці мають встановити 250 метрів рейок, два стрілочних переводи та близько 600 шпал.

Микола Поворозник розповів, що під час наступу російських окупантів на Київ від ворожого вогню постраждали ділянки колії у Пущі-Водиці. На 1-й та 9-й лініях мінометні міни влучили у трамвайне полотно. На кінцевій трамвайного маршруту № 12, що на 14-й лінії, снаряд від російського «Граду» пошкодив колію та знищив трамвайну підстанцію.

“Спеціалісти “Київпастрансу” працюють для якнайшвидшого відновлення улюбленого трамвайного маршруту киян. Бо без сумніву, Пуща-Водицький трамвай – візитівка і один з символів нашого міста. Історичний маршрут, якому понад сто років, пережив дві світові війни. І щоразу місто відновлювало його. Відновимо наш легендарний маршрут і зараз”, – наголосив перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, замість трамвайного маршруту, який з’єднував Пущу-Водицю з рештою Оболонського району, все ще курсує тимчасовий автобусний маршрут – 12Т.