У Рівному поліцейські виписали 3400 гривень штрафу "Святому Миколаю" на мотоциклі

Мотоцикліст, вдягнений у костюм казкового персонажа, виявився небезпечним порушником. Він перевозив пасажирку без шолома і не мав окремої категорії на мотоцикл з коляскою (В1). Йому виписали штраф, а мотоцикл забрали на штрафмайданчик.
У Рівному "Діду Морозу" на мотоциклі виписали 3400 гривень штрафу - Auto24

3400 гривень штрафу "Діду Морозу" на мотоциклі

logo29 грудня 2023, 20:38
logo0
logo0 хв

“Вісники святкового настрою теж повинні дотримуватися ПДР, а не наражати на небезпеку себе та інших”, - переконані принципові рівненські поліцейські.

Читайте також: На Житомирщині 91-річний чоловік обміняв посвідчення водія з відкритою категорією "А"

“Сьогодні поліцейські на вулицях міста помітили мотоцикл із мотоколяскою, у якому пасажир був без шолома, та зупинили його. Як виявилося, водій не мав права кермувати, тому що не отримував посвідчення водія відповідної категорії”, - сказано у повідомлені.

На 33-річного керманича патрульні винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Відсутність відповідної категорії) КУпАП. Тепер йому доведеться сплатити штраф 3400 грн та якимось чином повернути мотоцикл зі штрафмайданчика.

Зауважимо, що для керування мотоциклом з боковим причепом в Україні не достатньо категорії «А» (мотоцикли) або «В» (легкові автомобілі). Для мотоциклів з коляскою потрібно мати окрему категорію «В1».