Україна спростила перетин кордону вантажівкам з пальним

Чиновники нарешті прибрали низку бюрократичних процедур, які створювали перепони для постачання пального в Україну.
Україна спростила правила проїзду вантажівок з пальним - 6 травня 2022 - Auto24
logo6 травня 2022, 16:58
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Міністерство інфраструктури України та Міністерство інфраструктури і розвитку Польщі досягнули домовленості щодо скасування дозволів для усіх перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення палива.

Читайте також: Коли закінчиться дефіцит пального в Україні?

“Ракетні удари Росії по нафтопереробним заводам та нафтобазам створили критичну ситуацію на ринку палива. Метою команди Міністерства інфраструктури в цих умовах є повна лібералізація міжнародних вантажних перевезень для розв'язання цієї проблеми.

Нові правила уже набрали чинності і їхніми перевагами можуть скористатися як українські, так і польські перевізники. Вдячний польській стороні за конструктивну роботу. Надалі продовжимо нашу роботу над спрощенням вантажних перевезень та створенням максимально простих та зрозумілих правил для перевізників необхідних для України вантажів” — прокоментував міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Як це працює?

Для бездозвільного в’їзду на територію Польщі перевізникам пального необхідно пройти реєстрацію шляхом заповнення форми. Заповнити форму потрібно не пізніше, ніж за добу до перетину кордону.

Нагадаємо, що в квітні Україна та Польща також домовилися про збільшення об’ємів залізничних перевезень українського експорту до ЄС та на світові ринки через Європу. Зокрема, сторони створять спільне логістичне підприємство вже найближчим часом.