Українські заводи з виробництва комплектуючих для BMW та Porsche працюють з максимальним навантаженням

Український виробник електроджгутів для автомобілів французької компанії Nexans повернувся до 100% завантаження. Про це йдеться у звіті Nexans.
Українські заводи з виробництва комплектуючих для BMW та Porsche працюють з максимальним навантаженням - 29 квітня 2022 - Auto24
logo29 квітня 2022, 11:11
logo0
logo0 хв

У першому кварталі цього року виробник підтримував завантаження на рівні 85% потужностей на своїх трьох виробничих майданчиках.

Читайте також: Виробництво електричного Renault Megane e-Tech затримується через ситуацію в Україні

"Протягом першого кварталу наші об'єкти продовжували працювати більш ніж на 85% їх номінальної потужності, і тепер бізнес повернувся в нормальне русло, що примітно в умовах війни", - заявив генеральний директор Nexans Крістофер Герен.

Незважаючи на те, що українські заводи компанії в першому кварталі працювали не на повну потужність, напрямок автомобільних джгутів компанії Nexans виріс на 15,6% через зростання частки ринку.

У березні повідомлялося, що великі автовиробники, включаючи Volkswagen та BMW, змушені тимчасово призупинити роботу заводів у Європі через брак кабелю, який використовується в автомобільній електроніці. Таку продукцію виготовляють близько 40 заводів на території України.