Український авторинок оговтується від карантину: продажі зростають

У квітні українці придбали і поставили на облік трохи більше 10 тис. нових легкових авто або майже втричі більше, ніж роком раніше.
Український авторинок оговтується від карантину: продажі зростають
logo4 травня 2021, 16:19
logo0
logo0 хв

Таке значне квітневе зростання реєстрацій нових авто пояснюється виключно низькою базою порівняння, причиною якої є жорсткі карантинні обмеження, що діяли в Україні торік. Відносно попереднього місяця поточного року попит на нові авто збільшився на 11 відсотків.

Читайте також: Авторинок США оговтався від карантину: продажі зростають

Лідерську позицію на ринку зайняла японська марка Toyota, продажі автомобілів якої в річному обчисленні зрослі майже вчетверо – до 1618 шт. На друге місце опустилася Renault – 1215 реєстрацій. Зростання попиту на автомобілі цієї французької марки виявилось не таким значним як у конкурентів – “всього” 58 відсотків. З більш ніж триразовим зростанням продажів відносно квітня минулого року третю позицію зберегла за собою Kia – 830 од. Четвертий результат продемонструвала Skoda – 616 нових авто (+242%). Завершує п’ятірку марок-лідерів квітня з більш ніж 9-кратним зростанням продажів – Volkswagen, у заліку якого 482 зареєстрованих авто.

Бестселером місяця став KIA Sportage – 640 нових автомобілів цієї моделі поповнили у квітні український автопарк. Всього з початку року на українському ринку було зареєстровано 31,1 тис. нових легкових автомобілів, що на 30% більше ніж за аналогічний період минулого року.