Український підприємець виготовляє багі для армії: фото, відео

В Чернівецькій області підприємець виготовляє багі для української армії. Такі машини можуть допомогти швидко доставити зброю чи забрати пораненого.
Український підприємець виготовляє багі для армії: фото, відео
logo16 травня 2022, 08:53
logo0
logo0 хв

Про унікальний транспорт для української армії розповів підприємець Володимир Садик.

Володимир Садик займається металовиробами. Разом з друзями вирішили спроектувати перше баггі для розваги. Його дочка опублікувала фото машини у своєму Instagram та запропонувала військовим забрати баггі. Охочих виявилось більше. Відтак Володимир почав збір грошей на машини.

Читайте також: КрАЗ на ракетному паливі: головні колеса української армії

Одне багі важить приблизно 600 кілограмів. Для виробництва використовують металеві труби та автомобільні запчастини радянських ВАЗів. Це для того, щоб легше та дешевше відремонтувати, каже Володимир. Керувати такими машинами можуть всі, хто вміє водити легкове авто.

"Це саме мобільний транспорт — підвезти когось, швидко поїхати. Ми хочемо зробити каркас іншим, щоб можна було перевезти раненого", — каже Садик.

За два тижні можуть виготовити три таких баггі. Машини роблять безкоштовно, втім збирають гроші на деталі. У цьому йому допомагає донька. Авто назвуть іменем благодійника чи організації, яка зробить найбільший внесок.