Українських автомобілістів планують обкласти екологічним податком

Мова йде про відновлення схеми техогляду для усіх транспортних засобів. Крім, власне, технічного огляду, пропонують також збирати з автомобілістів дорожній, або "екологічний" збір.
Українських автомобілістів планують обкласти екологічним податком
logo12 квітня 2021, 20:20
logo0
logo0 хв

У Міністерстві інфраструктури України пропонують збирати окремий дорожній збір з автовласників, який десять років тому замість фіксованої ставки включили у вартість палива. Для цього вже створено відповідний законопроект.

Читайте також: Повернення техогляду: чи потрібно це українцям?

Про це повідомив Заступник голови Координаційної ради в “Загальнонаціональному Форумі безпеки дорожнього руху” Володимир Караваєв. “Все іде до того, що з тотальним техоглядом може бути закріплено обов’язковий транспортний збір. Розмір планують прив'язувати до екологічності транспортних засобів. Ідею цілком серйозно почали обговорювати у владних колах”, – розповів правозахисник, який співпрацює з МВС.

Нововведенням передбачається стимулювати громадян на придбання більш екологічних автомобілів. Пропозиція обговорювалась на засіданні Кабміну в пакетах пропозицій щодо розвитку електрозарядної інфраструктури. Розмір ставок поки не озвучений.