Українці прокачали Tesla Model S до 1000 кінських сил

Українцям довірили побудувати найшвидшу Tesla для поліції Лос-Анджелеса. Поліцейська тесла розганятиметься до першої сотні з дві секунди, а до другої – за шість.
Українькі майстри форсували Tesla Model S до 1000 сил- Auto24

Tesla Model S на1000 кінських сил

logo7 червня, 13:40
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Компанія Tesla Service Kyiv (TSK), яку заснували українці, представила свій новий ефектний проект – справжній поліцейський електромобіль на базі Tesla Model S Plaid. Замовлення на створення унікального авто на електротязі інженери з TSK отримали від поліцейського департаменту Лос-Анджелеса. Про це розповідає autogeek.com.ua.

Читайте також: Автопілот Tesla знижує ризик ДТП у сім разів

Цікаво, що знайдений електромобіль має цікаву долю. Машина була викрадена та попереднім “власником” розбиралась на запчастини безпосередньо у дворі багатоповерхового будинку. Небайдужі сусіди викликали поліцію, яка і виявила, що машина знаходиться в угоні. Після евакуації машину передали місцевому відділку поліції.

Цікаво, що на вимогу правоохоронців Лос-Анджелеса, електромобіль отримає не лише фірмовий силовий бампер та яскраву “люстру”, але й каркас безпеки, пару спортивних крісел. За словами авторів проекту, нова поліцейська машина матиме потужність силової установки у 1000 сил та стане найшвидшою Tesla Model S Plaid, якій дозволено експлуатація на дорогах загального користування. Електромобіль здатен розганятись з місця до першої сотні лише за 2 секунди, а максимальна швидкість перевищує 300 км/год.

“В сучасному місті немає такого авто, який здатен у такий короткий термін так швидко розігнатись. Уявіть, що машина за шість секунд розганяється до 200 км/год і фактично беззвучно”, – зазначив засновник TSK Богдан Головатюк.

Надшвидкий електромобіль зможе фактично безшумно наздоганяти будь-які авто злочинців на хайвеях та максимально швидко прибувати на виклики у містах.