Універсал BMW M5 Touring 2024 матиме потужність понад 700 кінських сил: відео

Автовиробник уже випустив 5-ту серію наступного покоління, але BMW поки що тримає в секреті гарячіші M-версії.
BMW M5 Touring 2024 матиме понад 700 кінських сил - Auto24

BMW M5 Touring 2024

logo5 жовтня 2023, 17:30
logo0
logo0 хв

Нове шпигунське відео відобразило майбутній універсал BMW M5 Touring, який тестується на німецьких дорогах.

Читайте також: З’явились перші шпигунські фото нового BMW M5 Touring

На відео фургон показано у повному камуфляжі. Седан M5 та універсал Touring матимуть стиль, аналогічний моделям меншого розміру, у поєднанні з агресивною передньою та задньою панеллю та іншими штрихами M-серії. У нього має бути занижений дорожній просвіт, унікальні колеса та характерні значки.

Нове шпигунське відео не дозволило зазирнути в салон, але попередні шпигунські знімки показали, що M5 матиме вигнутий дисплей і рульове колесо зі зрізаною нижньою частиною. Новинка має отримати останню версію програмного забезпечення iDrive від BMW, яка повинна мати унікальну графіку та функції.

Попередні тестові автомобілі BMW мали наклейки "Електрифікований автомобіль", що розкривають принаймні одну деталь про нову трансмісію M5. Імовірно, під капотом ховається електрифікований V8.

Як пише motor1, ця продуктивна модель буде оснащена модифікованою версією гібридного двигуна BMW XM, що підключається. Топовий позашляховик розвиває потужність 735 к.с., при цьому BMW M5 Touring зможе розвивати потужність близько 718 к.с. Для порівняння: M5 Competition поточного покоління має потужність 617 л.