UPS показала свої нові електричні вантажівки

Американська компанія представила свої нові електромобілі для доставки кореспонденції та посилок, створені спільно зі стартапом ARRIVAL.
UPS показала свої нові електричні вантажівки
logo10 травня 2018, 13:17
logo0
logo0 хв

Вже цього року електровантажівки UPS-ARRIVAL почнуть праціювати на дорогах американських міст.

За інформацією компанії UPS, співпраця з ARRIVAL почалась ще у 2016 році. Спільно було створено кілька прототипів і тепер готові серійні моделі – перші 35 вантажівок вийдуть на дороги США до кінця цього року. Згодом такі машини будуть працювати у Лондоні та Парижі, а якщо пілотна програма покаже гарні результати – компанія продовжить рохширювати свій парк такими електрокарами.

Читайте також: Volvo навчить свої вантажівки спілкуватись з легковими авто

Технічні характеристики цих електромобілів навряд чи можна назвати вражаючими – запас ходу в “Аррівалів” складає 240 км, та UPS вважає, що для легких вантажівок цього достатньо. Електрокари для доставки оснащені передовими системами допомоги водіям.

У заяві генеральний директор ARRIVAL Денис Свердлов зазначив: “Ми з радістю співпрацюємо з UPS, щоб створити доступний, модульний, повністю електричний автомобіль доставки, призначений для того, аби зробити доставки в наших містах чистим та тихим”.

Нові вантажні фургони приєднаються до електричного флоту UPS, що наразі налічує понад 300 електромобілів та майже 700 гібридів. Компанія також чекає на поставку 125 електричних вантажівок Tesla Semi.

Також цікаво: Обираємо дитячий електромобіль: щастя можна купити