Усе, що зараз має шильдик Cupra – дитячі забавки, а справжній хардкор обіцяють за кілька днів

Іспанці попереджали, що перероблені моделі Seat були потрібні лише у якості "апетайзерів".
Усе, що зараз має шильдик Cupra – дитячі забавки, а справжній хардкор обіцяють за кілька днів

ФОТО: Cupra|

Тізер Cupra Terramar

logo18 лютого 2019, 11:20
logo0
logo0 хв

Останній тизер від Seat демонструє корму концепта, котрий покажуть публіці менш, ніж за тиждень. Це буде перша “природжена” модель Cupra.

Також цікаво: Класичний MINI зробили електричним та продають за $100 000

Сьогодні з логотипом Cupra вже існує кілька моделей: гоночний трек-кар Cupra TCR, кросовер Cupra Ateca, а також хетчбек Leon Cupra R і універсал Cupra R ST. Усі вони базуються на звичайних моделях Seat, та скоро на світ з’явиться перший автомобіль, створений для нового бренду з нуля.


Фото: Seat Leon Cupra R / Cupra

“Цей концепт являє собою синтез всього того, що стоїть за маркою Cupra. Унікальний автомобіль з вражаючим скульптурним дизайном продемонструє свої характеристики і ту енергію, яку ми вкладаємо в розробку машин наступного покоління”, – заявив директор марки Уейн Гріффітс.


Фото: Cupra TCR / Cupra

Наразі відомо, що первістком Cupra стане купеподібний кросовер, котрий, за чутками, матиме назву Cupra Terramar. Також з натяків, зроблених раніше, можна зробити певні висновки: Terramar буде гібридом з силовою установкою приблизно на 250-300 коней.

Автомобіль представлять у вигляді передсерійного концепта 22 лютого – у першу річницю Cupra як окремого бренду. Старт продажів першої самостійної моделі “Купра” намічений на 2020 рік.

Дивіться також: Вражаюче відео: як перевозять гігантські крила вітрогенераторів