![В Дніпрі зробили електричну Таврію: відео](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201903/118198371fc67-1f4e-408e-b27c-e1e00c2ba7e2.png?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
За словами авторів проекту, основним завданням на шляху побудови машини було збереження динамічних характеристик і забезпечення запасу ходу не менше 100 км. Деяким аспектом розробки конструктори навчалися завдяки роликам на YouTube, а коли почали пошук компонентів, то були приємно здивовані - виявилося, багато деталей виробляють в нашій країні.
Читайте також: Чоловіку заборонили ставити гаражні ворота на житловий будинок, але він не розгубився і вигадав ось що (фото)
Вся робота над автомобілем зайняла сім місяців - 3 місяці підготовки і ще 4 збірки. Підсумок затії перевершив всі очікування - на виході машина продемонструвала автономність до 150 км і максимальну швидкість 100 км / ч. Обійшлося все в 90 000 грн. За підрахунками творців, окупиться машина за 1,5 року.