В Італії затримали 103-річну жінку за перевищення швидкості

103-річну пенсіонерку із простроченими правами затримали за небезпечне водіння. Можливо, автомобілістка стала одним із найбільш старших порушників правил дорожнього руху.
103-річну жінку за перевищення швидкості - Auto24

103-річну жінку за перевищення швидкості

logo15 березня, 11:11
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Поліція Італії затримала 103-річну жінку за систематичні порушення правил дорожнього руху. За даними видання The Canberra Times, пенсіонерка протягом кількох днів поспіль приблизно одночасно порушувала швидкісний режим на своєму автомобілі.

Читайте також: На Житомирщині 91-річний чоловік обміняв посвідчення водія з відкритою категорією "А"

Співробітники правопорядку змушені були конфіскувати машину італійки, яка пообіцяла змінити машину на двоколісний транспорт.

Порушницею правил дорожнього руху виявилася Джузеппіна Молінарі 1920 року народження. Кілька днів поспіль пенсіонерка перевищувала швидкість на тих самих вулицях. Наступного вечора жінка привернула увагу поліцейських, які зупинили автомобіль. У ході перевірки документів інспектори з'ясували, що у Джузепіни прострочені права водія, а також відсутня страховка на машину.

Внаслідок цього поліцейські конфіскували автомобіль, а пенсіонерку відвезли додому. При цьому жінка повідомила, що поспішала у гості до друзів. Порушниця ПДР заявила, що тепер планує придбати мопед.