В Києві на ще одній вулиці обмежили швидкість до 20 км/год

На вулиці Паторжинського у Шевченківському районі влаштували спільний рух для транспорту та велосипедів. Дозволена швидкість руху на цій вулиці – 20 км/год. Зроблено це для комфорту велосипедистів.
В Києві на ще одній вулиці обмежили швидкість до 20 км/год - 30 липня 2021 - Auto24
logo30 липня 2021, 11:15
logo0
logo0 хв

"Найближчим часом спільний рух буде запроваджено на ще одній столичній вулиці – Німанській у Печерському районі. Вона приєднається до смуги для руху громадського транспорту на бульварі Дружби народів, на якій також дозволено рух велосипедів", – зазначив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Читайте також: Експерт вважає обмеження швидкості у Києві до 20 км/год незаконним

Київ – перше місто в Україні, де на початку липня цього року був запроваджений спільний рух велосипедистів та моторизованого транспорту. "Першою ластівкою" у столиці стала Ботанічна площа. Ділянка з’єднує вже існуючу велосмугу на вулиці Леонтовича та майбутню велосипедну доріжку на вулиці Івана Франка, яка влаштовується в рамках капітального ремонту вулиці.

"Важливо, щоб водії дотримувалися швидкісного режиму та не паркували автомобілі у правій смузі руху та на тротуарах. Щоденно інспектори з паркування контролюють дотримання правил паркування та складають постанови про їх порушення, а за умови суттєвого перешкоджання руху транспорту чи пішоходів – евакуюють автомобіль на штрафмайданчик", – підкреслив чиновник.