В рамках співпраці КП "Центр організації дорожнього руху" і Управління патрульної поліції в м.Києві, з 18 по 24 березня 2019 року, співробітниками комунального підприємства переміщено на спеціальний майданчик 39 транспортних засобів порушників правил дорожнього руху, які були тимчасово затримані патрульними поліцейськими.

У КП “Центр організації дорожнього руху” цілодобово працюють вантажні автомобілі-евакуатори з краном-маніпулятором і екіпажів в складі водіїв і стропальників, які забезпечують завантаження, перевезення та розвантаження транспортних засобів.

Читайте також: Розмитнення "євроблях" припинилось: чого чекають їх власники?

Тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється на підставі статті 265-2 КУпАП, в тому числі і у разі наявності у патрульного поліцейського підстав вважати, що водієм вчинено порушення, передбачене ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння), ч. 3. ст. 122 КУпАП (Порушення правил зупинки чи стоянки), ст. 124 КУпАП (Вчинення дорожньо-транспортної пригоди), ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом без наявності посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також страхового полісу), а також у разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного у розшук відповідно до ст. 36 Закону України “Про виконавче провадження”.

Інформацію про тимчасово затримані транспортні засоби можна отримати, зателефонувавши за номером 102.