![В Києві знайдено вулицю, на якій найбільше порушують правила дорожнього руху](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201908/152440a63b4d9-9e19-4c62-89a1-b1766f12cb58.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
На цій вулиці їздити тротуарами – норма. Так само, як ї пересуватись зустрічною смугою. А якщо пішоходи наважаться ходити тротуаром, їх можуть не лише обматюкати, але й витягнути пістолет. Так, це не центр Києва, а промзона, на якій водії вважають, що на неї правила дорожнього руху не розповсюджуються. Однак окрім активістів "ЗупиниЛося", тут деколи з'являється і поліція…
Як їздять тротуарами на вул. Г. Хоткевича:
Нагадаємо, що водій припаркувався у басейні спорткомплексу.