![В Києві зустрічкою їздять з немовлятами за кермом: відео](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201909/15412ba4fe29c-aa7a-4394-9b07-74a2e0a3ecad.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Зустрічна смуга руху стала якоюсь нормою життя у місті Києві. Навіть за мінімального затору (у 5-7 автівок), деякі водії вважають нормою об’їхати всіх зустрічкою. Причини різні: поспішають, "чхають" на оточуючих та ПДР, "так треба", дороги погані, дороги не ремонтуються, "закіпаю" тощо. При цьому порушують не лише звичайні легковики, але й маршрутки, інкасатори тощо.
Один з таких "лосей" на вул. Гната Хоткевича в Київ їхав зустрічною смугою навіть з немовлям за кермом. Мабуть, спека зовсім плавить мізки людям. Що цікаво: дуже багато водіїв дивляться акції "ЗупиниЛося" та навіть дякують за наклейку. Але продовжують їздити зустрічною смугою…
Нагадаємо, чому Путіну можна порушувати Правила, а іншим - ні.