Великі українські мережі АЗС кажуть, що запаси палива диверсифіковані, тому не планують вводити обмеження. Єдине виключення — зупинка роботи під час повітряних тривог.

Сьогодні зранку внаслідок ракетних обстрілів українських міст на АЗС утворилися черги. Народний депутат України Андрій Герус вже закликав українців не робити великих запасів.

Читайте також: У Європі стрімко дорожчає пальне: чого чекати в Україні

«Наразі абсолютна більшість АЗС працюють», — написав нардеп у своєму Telegram-каналі. Він додав, що нафтопродуктів у країні достатньо, і вони розосереджені за великою кількістю місць зберігання.

«Декілька слів щодо роботи мережі - ми в строю. Все в робочому режимі. Нагадаємо також, що у нас можна купити водичку, їжу, побутові товари», — коротко повідомили в мережі АЗК ОККО.

У мережі WOG кажуть, що наразі ситуація з пальним залишається стабільною. «Лише на окремих АЗК ми відстежуємо збільшення попиту», — розповіли в прес-службі компанії.

У ТОВ Нафтогаз Ойл Трейдинг, яке керує мережею АЗС U.GO розповіли, що зафіксували збільшення попиту одразу після відбою повітряної тривоги. «Точні цифри будемо знати після закінчення зміни», — кажуть в компанії, додаючи, що на АЗК компанії є різні види палива, також є запаси.

Також оператори ринку продають паливо без обмежень. «Ні, поки що не плануємо», — так в Нафтогаз Ойл Трейдинг відповіли на запитання про плани ввести обмеження на продаж бензину та ДТ.

«Постачання пального максимально диверсифіковано. Потреби у запровадженні обмежень на відпуск пального наразі немає», — розповіли в мережі WOG.

При цьому у WOG нагадують, що під час повітряних тривог з метою убезпечення клієнтів та персоналу, АЗК не працюють. «В цей період ми просимо клієнтів знаходитися в безпечному місці, адже автозаправки є зоною підвищеної небезпеки», — закликали в компанії.