Двигун є виключно демонстраційною моделлю. Частини блоку циліндрів замінені прозорою смолою, а деталі хромовані для більш привабливого вигляду.

Компанія Nissan дуже пишається твін-турбо 3,0-літровим V6, який приводить в дію модель Z. Силова установка має внутрішнє позначення VR30DDTT, і тепер є спеціальна прозора версія, яку компанія використовує, щоб підкреслити, як працює двигун.

Читайте також: Nissan показав концепт, якій демонструє нові технології для електромобілів

Щоб створити цей двигун, спеціалісти з виробництва прототипів Nissan відфрезерували частини VR30DDTT і замінили їх прозорою смолою. Команда також хромувала деякі компоненти та пофарбувала інші, щоб зробити їх більш помітними.

На відео показано, як працює верхня частина двигуна. Ви можете побачити, як обертається ланцюг ГРМ і розподільний вал, що керує клапанами. Поршні, шатуни, колінчастий вал та інші деталі.

Infiniti Q50 був першим автомобілем, який використовував VR30DDTT, і він також був доступний у Q60. Потужність двигуна становить 400 к.с. Nissan пропонує Z з шестиступінчастою механічною коробкою передач або дев'ятиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Ціни на модель Z 2023 року починаються від 42 085 доларів США з будь-якою коробкою передач. Найпопулярніший Proto Spec коштує 56 380 доларів.