В Офісі президента закликали теороборону зменшити кількість блокпостів

Надто велика кількість блокпостів створює значні перешкоди для пересування вантажів та людей. В Офісі президента закликають впорядкувати це питання.
В Офісі президента закликали теороборону зменшити кількість блокпостів - 7 березня 2022 - Auto24
logo7 березня 2022, 11:45
logo0
logo0 хв

Радник очільника Офісу президента Олексій Арестович попросив представників територіальної оборони припинити блокування транзиту вантажів та товарів на дорогах. Він повідомив, що надходять повідомлення про майже паралізований рух у західних областях України.

Читайте також: Як швидко і безпечно проїжджати блокпости: досвід та поради

"Коли надійде західна гуманітарна та військова допомога, вона не зможе вчасно бути перекинута у центральні, східні та південні області", – зазначив Арестович.

За його словами, у повідомленнях йдеться, що сили тероборони під час огляду транспорту та пасажирів не прибирають автомобілі з траси на спеціальні майданчики, а іншим машинам доводиться зупинити рух.

"Коли вантажі та пасажир рухаються протягом 4,5 годин на 40 км – це вже державна проблема. Будь ласка, упорядкуйтеся на місці", – закликав радник глави ОП.

Він закликав очільників місцевої влади посприяти у налагодженні співпраці, координації дій сил територіальної оборони та правоохоронних органів, яким мають передавати всіх підозрілих людей.