На дороги поступово повертають вказівні знаки

Дорожні знаки та вказівники населених пунктів знімали для дезорієнтації супротивника. Тепер у низці регіонів у цьому немає потреби.
В Україні поступово повертають вказівні знаки на дорогах - 11 квітня 2022 - Auto24
logo11 квітня 2022, 14:33
logo0
logo0 хв

На дороги України почали повертати зняті на початку війни знаки та вказівники. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький в ефірі 1+1.

Читайте також: В Києві зняли усі знаки "80 км на годину"

Дорожні знаки, а також вказівники населених пунктів і напрямки руху знімали або міняли місцями для того, щоб заплутати ворожі війська та сповільнити просування. Нерідко замість них встановлювали інші знаки.

Тепер у багатьох звільнених регіонах, а також на Західній Україні такі заходи вже не потрібні, адже вони лише ускладнюють логістику та дезорієнтують водіїв. До того ж під загрозою безпека дорожнього руху.

Тому в Укравтодорі вирішили повертати зняті дорожні знаки на місце. Крім цього, відновлюється дорожня розмітка та зменшується кількість блокпостів. Водночас, Олексій Білошицький наголосив, що в областях, де тривають бойові дії, повертати таблички точно не будуть.