В Україні розпочали демонтаж зайвих блокпостів

Блокпости на в’їздах до населених пунктів створюють українцям значні незручності, але їх поки що прибирати не будуть. Натомість Укравтодор обіцяє прибрати з доріг залишки старих блокпостів.
В Україні розпочали демонтаж зайвих блокпостів  - 27 вересня 2022 - Auto24
logo27 вересня 2022, 19:45
logo0
logo0 хв

Кількість блокпостів в Україні у перші дні та тижні війни було просто не порахувати, оскільки ситуація розвивалася дуже стрімко. Через деякий час з'ясувалося, що вони не потрібні і поліція разом із військовими скоротила кількість блокпостів.

Читайте також: В Житомирі на блокпосту сфотографували суперкар Lamborghini

Попри те, що з блокпостів прибрали людей, самі конструкції з дороги ніхто й не думав відвозити, тому що для цього необхідно залучати спецтехніку, витрачати кошти тощо. Тому на багатьох українських дорогах досі лежать залишки старих конструкцій від блокпостів, але схоже, що ситуація незабаром зміниться.

Так, у службі автомобільних доріг на Одещині заявили про підготовку доріг державного значення до осінньо-зимового періоду. У зв'язку з цим, з деяких доріг було прийнято рішення прибрати залишки блокпостів, оскільки вони заважають проїзду автомобілів. Огляд доріг та усунення проблем були ініційовані Укравтодором. У відомстві зазначили, що роботи виконуються відповідно до Одеської військової адміністрації та коменданта області.