В Україні відновлюється попит на комерційні авто

У квітні на українському ринку було реалізовано та зареєстровано 1266 нових комерційних автомобілів.
В Україні відновлюється попит на комерційні авто
logo5 травня 2021, 20:19
logo0
logo0 хв

У порівнянні з минулим роком кількість квітневих реєстрацій вантажних і спец. автомобілів зросла майже у два з половиною рази.

Читайте також: В Кривому Розі планують випускати лінійку комерційних електромобілів

Нагадаємо, рік тому в умовах карантину сервісні центри МВС не реєстрували комерційні авто, окрім тих, що призначені для забезпечення діяльності об’єктів критичної інфраструктури. Відносно березня поточного року попит на нові комерційні авто збільшився на 8 відсотків.

Найчастіше в звітному місяці, як і роком раніше, реєструвалися автомобілі марки Renault, продажі яких в річному обчисленні зросли на 88% до 261 шт. Зберіг друге місце Fiat, який закінчив квітень з результатом 152 зареєстрованих авто (+162% до квітня 2020 року). Третій результат у МАЗ – 97 машин. Це на 439% більше, ніж торік. На четвертій позиції рейтингу Peugeot – 88 нових комерційних авто цієї марки поповнили український автопарк, майже у 2,5 рази більше, ніж роком раніше. Також до п’ятірки лідерів потрапила ще одна французька марка – Citroen, яка реалізувала на українському ринку 86 автомобілів (+59%).

Всього з початку року в Україні було зареєстровано 4,1 тис. нових комерційних авто. Це на 55% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2020 р.