В Україні виконали унікальний тюнінг Ford F-150: відео

Проект вітчизняних майстрів вразив іноземні автомобільні ЗМІ. Зокрема, про нього розповіли на відомому американському сайті Autoevolution.
Український тюнінг Ford F-150 вразив американських експертів - Auto24

Тюнінг Ford F-150.

logo21 березня, 20:30
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Тюнінг Ford F-150 – робота ательє Werewolf, яке раніше вже доопрацьовувало Ford Bronco. За основу взяли не стандартний пікап Ford, а вже підготовлену версію від американської компанії Devolro, яка спеціалізується на позашляховій техніці. Вона отримала посилені бампери, підніжки, позашляхову гуму та додаткову оптику.

Читайте також: Китайці зробили тюнінг для Tesla Model X: Ілон Маск про це ще не знає

Пікап Ford F-150 від Werewolf обладнано портальними мостами – як у знаменитому Mercedes-AMG G63 4x4². Це дозволило суттєво (на 19 см) збільшити кліренс авто.

Кузов Ford F-150 покритий спеціальним захисним покриттям Dev-X Polymer, посилена і шумоізоляція. Спереду та ззаду встановлені лебідки із зусиллям в 5000 кг. У перспективі на пікап планують встановити більші шини з функцією підкачки.

Під капотом встановлено 5,0-літровий V8. Його характеристики не розголошують, проте відомо, що в Devolro здатні підняти його потужність до 850 сил. Українські майстри готові виконувати тюнінг Ford F-150 під замовлення. Пакет з портальними мостами коштує $25 000 із установкою.