В Україні змінились правила видачі автомобільних номерів

В Україні кожен сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби номерні знаки тільки своїй області. Незалежно від місця реєстрації власника автомобіля.
В Україні змінились правила видачі автомобільних номерів
logo25 березня 2021, 10:50
logo0
logo0 хв

Відтак можна отримати “київські” номери навіть якщо власник авто прописаний, припустимо, в Одесі. Про це йдеться в новому наказі Міністерства внутрішніх справ, повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Читайте також: Кримінальному кодексі тепер дві статті за нетверезе керування з однаковим номером

У відомстві пояснили, що основним нововведенням є зміна визначення адміністративно-територіальної приналежності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було досі, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу.

"Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області", - йдеться в повідомленні.

У МВС уточнили, що ці вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

Нововведення дозволить оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих матеріальних витрат на виготовлення і логістичні витрати на доставку і зберігання в сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів, пояснили в установі.