В уряді обіцяють покрити усі дороги інтернетом

Наразі не на всіх українських дорогах є якісне покриття, але у Кабміні обіцяють, що до кінця цього року якісним інтернетом повинні бути покриті всі міжнародні траси України.
В Уряді обіцяють покрити усі дороги інтернетом - 31 січня 2022 - Auto24
logo31 січня 2022, 17:35
logo0
logo0 хв

До кінця 2024 року перед Міністерством цифрової трансформації стоїть завдання – покрити всі міжнародні автошляхи України якісним інтернетом. Про це 31 січня повідомив віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров на виїзному брифінгу в Полтавській області, де інспектував якість зв'язку на одній із міжнародних трас, повідомляє видання "Гордон".

Читайте також: Мінцифри обіцяє до кінця 2022 року покрити мобільним інтернетом усі автошляхи України

Раніше у Мінцифрі обіцяли покрити усі дороги інтернетом до кінця 2022 року

"За ліцензіями, які отримали оператори мобільного зв'язку в рамках запуску LTE 4G, до кінця цього року якісним інтернетом повинні бути покриті всі міжнародні траси. Але два оператори – Київстар та Vodafone – пришвидшилися в цьому напрямку, тому що розуміють важливість розвитку цифрової інфраструктури", – сказав міністр.

За його словами, за півтора року 3,7 млн українців уперше дістали доступ до швидкісного мобільного інтернету за технологією LTE, а 9,3 млн перейшли із 3G на 4G.