Вантажівки КрАЗ вийшли на ринок Євросоюзу

"АвтоКрАЗ" вже відправив до ЄС партію повнопривідних тривісних вантажівок КрАЗ-6322.
Вантажівки КрАЗ вийшли на ринок Європейського Союзу - 6 грудня 2021 - Auto24
logo6 грудня 2021, 11:15
logo0
logo0 хв

Український виробник великовантажних автомобілів "АвтоКрАЗ" відправив першу партію повнопривідних тривісних вантажівок КрАЗ-6322 до Євросоюзу.

Читайте також: Армія США замовила вантажівки КрАЗ

Також повідомляється, що завод почав виготовлення продукції, раніше йому не властивої, наприклад, геолокаційного причепа для компанії Ferrexpo.

"Ми освоюємо нові ринки збуту та нові ніші продукції, раніше нам не властиві: від виробництва геолокаційних причепів для компанії Ferrexpo - до нових видів кранів та пожежної техніки. Крім того, підприємство бере активну участь у тендерах та закупівлях, що проводяться по Україні для комунального, військового секторів та комерційних структур", - зазначив гендиректор "АвтоКрАЗу" Роман Черняк.

"Ми формуємо портфель замовлень на 2022 рік і бачимо його загалом в обсязі на рік до 1000 автомобілів різних моделей та модифікацій", - додав він.

Раніше цього року компанія уклала трирічний контракт на постачання великовантажної автомобільної техніки "КрАЗ" та запасних частин для потреб Командування з організації підрядних робіт Армії Сполучених Штатів Америки.