Велодоріжки та "острівці безпеки" замість багаторівневої розв’язки: розпочалось обговорення реконструкції площі Перемоги у Києві

Київська площа Перемоги є важливим та надзвичайно завантаженим транспортним вузлом. Побудова багаторівневої розв’язки тут виглядає цілком логічним і навіть необхідним корочком, але міська влада пропонує проект реконструкції зі світлофорами, велодороіжками, "острівцями безпеки" та наземними пішохідними переходами.
Велодоріжки та "острівці безпеки" замість багаторівневої розв’язки: розпочалось обговорення реконструкції площі Перемоги у Києві - 24 листопада 2021 - Auto24
logo24 листопада 2021, 11:05
logo0
logo0 хв

"Кияни можуть надавати свої пропозиції щодо реконструкції дорожньо-транспортної інфраструктури на площі Перемоги до 3 грудня поточного року. Збирає пропозиції Центр організації дорожнього руху", - повідомляє офіційний сайт КМДА.

Читайте також: В Києві реорганізують рух на площі Перемоги: ремонт триватиме до 2024 року

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, необхідно унеможливити випадки дорожньо-транспортних пригод, підвищити безпеку пішоходів й велосипедистів, а також покращити ефективність та надійність міського транспорту в цілому.

"Необхідно ліквідовувати найнебезпечніші місця концентрації ДТП та підвищувати безпеку на перехрестях. Потрібно модернізовувати світлофори із додаванням фаз для пішоходів, а також облаштовувати острівці безпеки та інші місця захисту пішоходів. Паралельно важливо виділяти велосипедні смуги, пішохідні доріжки та усувати перепони на автошляхах. Місто має бути безпечним для всіх учасників дорожньо-транспортного руху", – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що реконструкція дорожньо-транспортної інфраструктури на площі Перемоги запланована в межах проекту "Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України" від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.